Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                       Florbal CUP 2006

Dne 19. srpna se ve Skorošicích konal turnaj ve kterém jme skončili na druhém místě za Jesenickým celkem Disgrafix Jeseník.

Hned ve skupině jsme se s vítězi přeměřili a porážka 3:1 byla překvapením protože jsme si mysleli že Disgrafix posílený Marcelem Petrem bude do naší sítě dávat branku za brankou, ale jeseničtí hráči byli překvapeni našim presingema. První naši chybu potrestal nahrávající Martin Trsťan a střílející Tomáš Keprt. My jsme se dostávali ke střelám ale jesenický tým skvěle bránil a všechny naše střely blokoval. Disgrafix se dostával do šancí často ale nepřesné zakončení i skvěle chytající Petr Krejsa nedovolili časté skórování. V 6.minutě zápasu vyrovnal Vojtěch Brezniak a kapitán Disgrafixu Trsťan byl zaskočen naši skvělou hrou. Ke konci 1.poloviny ale skóroval Marcel Petr a Disgrafix šel do druhé poloviny z jednobrankovým náskokem. Ve druhé polovině jsme začli hrát aktivněji ale skvělá obrana soupeře nám nedovolila skórovat. Z rychlého brejku nás pohřbil třetím gólem Janošťák´a hráči Disgrafixu se mohli radovat z druhého vítězství. Ve skupině jsme se setkali s týmem z Velkých Kunětic, který jsme porazili vysoko 6:2.

V semifinále jsme se utkali s vítězem druhé skupiny Shadows Skorošice. Všichni z domácích je měli za favority, ale my jsme si na ně věřily, protože jsme si vedli celkem dobře proti silnému Disgrafixu Jeseník. Shadows jsme porazili 6:3 a těšili jsme se na finále.

Ve finále nás opět čekal Disgrafix který porazil v semifinále Vidnavu. My jmse si už před zápasem mysleli že je opět neporazíme, ale Finále se nám podařilo. Sice jsme prohráli ale měli jsme veliký úspěch.Po těsné prohře 6:5 jsme se radovali ze skvělého výsledku a i hráči Disgrafixu uznali, že jsme se hodně zlepšili a hlavně chválili naše napadání v obraně přes které se jim špatně zakončovalo Čtyřmi goly se ve finale blýskl kapitán StaticVOJTA BREZNIAK .